: :  Firma vznikla v roce 1994. Naše činnost je zaměřena na zajišťování výroby širokého sortimentu náhradních dílů, které jsou převážně určeny pro německá vozidla z 2. světové války. Vyrábíme i celé karoserie a další důležité součásti vozidel. Provádíme také celkové renovace. Součástí firmy je muzeum s rozsáhlou sbírkou válečných vozidel, z nichž většina prošla náročnou renovací.

: :  Hlavní program spočívá v zajišťování náhradních dílů pro vozidla BMW R 75, ZÜNDAPP KS 750, VW 82 KÜBELWAGEN, VW 166 SCHWIMMWAGEN, NSU HK 101 KETTENKRAD. Tato vozidla jsou mezi sběrateli nejvíce rozšířená a tím je dána i velká potřeba náhradních dílů. Proto i sortiment náhradních dílů je široký a s určitou nadsázkou se dá říci, že jsme schopni z těchto dílů stavět vozidla nová. S většinou uvedených dílů jste se měli možnost setkat již v nabídkách různých dealerů, kteří je už řadu let prodávají.  

: :  Další specialitou firmy jsou individuální zakázkové renovace vozidel těchto značek: STÖEWER, HORCH, KRUPP PROTZE, STEYER, DEMAG D7, KRAUSS MAFFEI 8T, FAMO 18T a Sdkfz 251. Na tato vozidla je zvládnuta technologie výroby kompletních karoserií i mechanických celků. Karoserie se již vyrábí a jsou k vidění u řady sběratelů v Evropě i v Americe. Na dalších stránkách se dozvíte více o jednotlivých typech vozidel, které firma nabízí.

NEW!

VOLANT PRO VW 82 a VW 166
KRUPP-PROTZE

PNEUMATIKY A RÁFKY

Katalog náhradních dílů pro VW82 Kübelwagen – 
nové díly!
Katalog náhradních dílů pro VW 166 Schwimmwagen –
nové díly!


ODKAZY

WWP PUBLICATIONS
knihy pro modeláře a nadšence pro leteckou a pozemní techniku

KAMUFLÁŽNÍ BARVY
široká nabídka kamuflážních barev pro vozidla WH, US Army, British Army, ČSA, SA...  


 

poslední aktualizace: 22. 11. 2013
design: ©
tch, 2006–13